Cooper&Hunter oras-vanduo šilumos siurblys ECOPOWER monoblokas (CH-HP15UIMPZM 15kW
Prekės ženklas:
Prekės kodas: CH-HP15UIMPZM
Prekės aprašymas
Pagrindinės savybės
  • Oras–vanduo šilumos siurblys (monoblokas)
  • Šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas
  • R290 ekologiškas šaltnešis (GWP ≈ 3)
  • DC inverterinė technologija efektyviam veikimui
  • Energinė klasė A+++
  • Maksimali vandens temperatūra iki 70–75 °C
  • Stabilus veikimas iki −25 °C lauko temperatūros
  • 5″ lietimui jautrus valdymo ekranas
  • Galimas kaskadinis jungimas iki kelių šilumos siurblių
Techniniai duomenys
  • Šildymo galia – 14,95 kW.
  • Vėsinimo galia – 10,50 kW.
  • Sezoninis efektyvumas:
  • SCOP – apie 5,15
  • Energijos klasė – A+++.
  • Darbinė temperatūra:
  • Šildymas – iki −25 °C lauko temperatūros
  • Vėsinimas – iki +43 °C.
  • Triukšmo lygis – apie 43–44 dB(A).
  • Naudojamas šaltnešis – R290.
  • Maitinimas – 380–415 V / 50 Hz / 3 fazės.
  • Išorinio bloko matmenys – 1287 × 458 × 928 mm.
  • Išorinio bloko svoris – apie 160 kg.
  • Rekomenduojamas šildomas plotas – iki ~230 m².
Prekės specifikacija
  • Gamintojas Cooper&Hunter
  • Įrenginys Oras - Vanduo
  • Tinka plotui iki, m² 120
  • Efektyvus šildymas iki, °C -25
  • Nominali šildymo galia, kW 8,9
  • Nominali vėsinimo galia, kW 5,7
  • SCOP 3,84
  • Matmenys 1167x407x795
  • Svoris, kg 80
  • El. maitinimas, V/f/Hz 220-230V / 1 f / 50 Hz